Ali Babacan’a göre ülke’de her şey kötü


1
1 Beğeni

Az önce YouTube’da Cüneyt Özdemir‘in kanalında eski Başbakan Yardımcısı Avrupa Birliği sorun oldu Bakanı işte hazine Bakanlığı görevleri. Tayyip Erdoğan tarafından kendisine verilen. Ali Babacan Ali Babacan yapan Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün yapmış olduğu yaptıkları hiçbir şeyin doğru olmadığını her şeyin yanlış olduğunu ülkeyi yönetilmediğini ve bunun için. Parti kurduklarını Açıklıyor.

Şimdi fazla dinlemedim Çünkü dikkatimi çeken bir şahıs değil Ali Babacan Çünkü neden mi derseniz insan geçmişte kader birliği yapmış olduğu gün sana ve ona mevki makam imkanı sunan bir lidere bugün akla Ziyan açıklamalarla kendini aklamaya çalışması.

Ne kadar etik ne kadar doğru doğrusu araştırılıp üzerinde düşünülmesi gereken bir şey olduğunu düşünüyorum şimdi bakıyorsun işte kendi döneminin iyi olduğunu o dönem işte borç morç çok oldu ülke daha iyi yönetildiğini gibi açıklamalar. Yani kendini ben bu işi iyi yaptım başardım başarılıydım madem başarılıydım neden ayrıldın neden sana yol verildi.

Ülkenin memurları bürokratları valileri emniyet müdürleri görevlerini laik ile yapmadığını yargının Emir komuta altında kararlar aldığını ima ederek Bütün devlet kurumlarını açıkca suçlamalarda bulunmaktadır.

Bu ülkede hiç kimsenin doğru dürüst işini yapmadığını ülkenin çok kötü durumda kötü yönetildiğini anlatmaya çalışıyor şimdi bu bürokrasiden memur amirlerden bahsetmiş yani. Geçmiş Günlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Özgür Özel de buna benzer bir memurları kamuda görev yapanları Sanki tehdit ediyormuş gibi bir hava yarattı. Burada Ali Babacan CHP ile aynı tezi savunuyor. CHP baktığın zaman yargı kötü hazine boş millet aç işte iyi yönetilmiyor vesaire gibi söylemlere var Ali Babacan da bunları destekler açıklamalarda bulunuyor.

Şimdi hatırlarsanız bir önceki Cumhurbaşkanlığı başkanlık seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi Refah Partisi iyi Parti Abdullah Gül’ü ortak cumhurbaşkanı adayı olarak göstermek istediler. Bugün Abdullah Gül’ün net bir açıklaması olmama ile ile beraber Ali babacan’ı desteklendiği söylenmekte ve bilinmekte.

Burada Ali Babacan’ın Türkiye’de alacağı oy yüzde biri geçmez. Ama konuşmasına bakıyorsun konuşmuştu bana bakıyorsun sanki Üsküdar’a gelecekmiş gibi bir hava içerisinde bu muhtemeldir ki 2023 başkanlık seçimlerinde birileri ile ittifak yapmak zorunda kalacaklar.

Şimdi Yiğidi öldür hakkını yeme diye bir tabir vardır toplumumuzda bir tek beğendi onu da tesadüf olarak nitelendirdiği Sağlık Bakanlığının çalışmaları ve koronavirüsle yapmış olduğu etkili mücadele bunu da esadüfi bir başarı imiş gibi böyle basiti hafife indirgercesine bir İyidir iyi çalıştılar gibi açıklamada bulunuyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1
1 Beğeni
yönetim
1977 Doğumlu aslen kars kağızman lıyım yaklaşık 6 yıldır bir çok web site projesi ile ilgilendim bu site benim yapmış olduğum ve sahibi olduğum en çok önem verdiğim bir sosyal medya web sitesi.

0 Yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Mutlu Mutlu
9
Mutlu
Kızgın Kızgın
12
Kızgın
Komik Komik
6
Komik
Sevdim Sevdim
5
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
8
Şaşkın
Üzgün Üzgün
10
Üzgün
Güldürdün Güldürdün
4
Güldürdün
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı