Alkolik maymuna müebbet hapis cezası


4
1 Yorum, 4 Beğeni

Bu da mı olacaktı dünyada denilecek tarzdan bir haber. Hindistan’dan geldi. Hindistan’da yaşayan alkolik maymun evcil olmasına rağmen biz de olduğu gibi alkolü fazla kaçırınca hırçın laşıp 1 kişiyi öldürüp 249 kişiyi yaraladı. Alkolik maymuna ömür boyu hapis cezası verildi.

Hindistan’da Alkolik mi maymuna ömür boyu hapis cezası.

Hindistan’da alkolik olduğu söylenen evcil olmasına rağmen bir maymun bir kişiyi öldürüp 249 kişiyi de yaralayan maymun muhabbet hapse mahkum edildi. Hindistan’ın Uttar Pradeş eyaletinde alışılmışın dışında bir olay yaşandı. Alkol bağımlısı olduğu belirtilen ve sahibinin ölümünün ardından saldırganlaşan evcil bir maymun bölgedeki kanpur hayvanat bahçesinde 250 kişiyi yaraladı. Yaralılardan biri hayatını kaybederken bir kısmının çocuk olduğu ve ameliyat edilmeleri gerektiği aktarıldı. 6 Yaşındaki kalua adlı maymun yaşanan olayın ardından hayvanat bahçesine Alkolik maymuna müebbet hapis cezası hapse mahkum edildi.

Tüm yaşamı boyunca Esaret altında kalması kararlaştırıldı. Hayvanat bahçesinde görevli Doktor onu aylarca tecrit ettik ve sonra ayrı bir kafese aldık. Davranışından bir değişiklik olmadı ve olduğu gibi agresif kaldı. Buraya getirilmesinin üzerinden 3 yıl geçti. Ancak şimdi tüm hayatı boyunca. Esaret altında kalması kararlaştırıldı dedi. Maymunun serbest bırakılması durumunda nereye giderse gitsin insanlara zarar vereceğini ifade etti.

Hayvanat bahçesine getirilmeden önce maymun sahibi tarafından et ve alkole beslendiği açıklandı. Bunun için alkol bağımlısı olan maymun. Hindistan’da bir kişiyi öldürürken 249 kişiyle yaralayarak ciddi zararlar verdi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

4
1 Yorum, 4 Beğeni
yönetim
1977 Doğumlu aslen kars kağızman lıyım yaklaşık 6 yıldır bir çok web site projesi ile ilgilendim bu site benim yapmış olduğum ve sahibi olduğum en çok önem verdiğim bir sosyal medya web sitesi.

Yorum Yap

Sizin Tepkiniz Nedir?

Mutlu Mutlu
8
Mutlu
Kızgın Kızgın
10
Kızgın
Komik Komik
5
Komik
Sevdim Sevdim
4
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
6
Şaşkın
Üzgün Üzgün
9
Üzgün
Güldürdün Güldürdün
2
Güldürdün
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı