Atatürk ticareti yapmak daha karlı


2
2 Beğeni

Uzun zamandan beri ir kesim diğer sağ kesime. Din ticareti yapıyorsunuz, İslam’ı kullanıyorsunuz gibi suçlamalar ile karşı karşıya bırakıyordu. Birtakım yolsuzluklar ile itham edenler şimdi. Atatürk ticareti yapmak ile anlıyorlar.

Şimdi konumuza geçelim din ticareti mi yapılıyor Atatürk ticareti mi?

Şimdi bir tarafta İslami kesim muhafazakar kesim Allah’ın emrettiği gibi yaşamaya çalışırken tabii Gülün Ve zamanın hayat şartları vesilesiyle Ticaretle de uğraşmaları gerekmektedir hayatlarını idame etmeleri için.

Şimdi Ticaret derken ticaretin tarihi çok eski çağlara eski yıllara dayanmaktadır Yani bu ticareti putperest ne yaptı Müslüman da yaptı Hristiyan da yaptı Yahudi de yaptı Ama hiç kimse sen su inanca mensupsun diyerekten sonuçlanmadı. Ama her nedense ülkemizde Ticaretle uğraşan Ve Siyaset yapan bir kedim sürekli Dün ticareti yapıyorsunuz gibi algı operasyonlarına suçlamalara maruz bırakıldı Bunlar Tabii zaman zaman sistematik bir şekilde dinlendirilerek bugüne geldi.

Sen de Atatürk ticareti daha karlıymış diyen bir Ahmet Hakan yazısı okudum Bugün yazıda Bodrum’daki bilmem nerede ki Çiftliği yazdığı gördünüz mü diye bir başlık atarak isim vermeden birkaç yere mesaj vermiş olduğunu anlıyoruz. Gazeteci Ahmet Hakan İsim vermeden eleştirirse de biz bunların kim olduğunu zaten biliyoruz nasıl biliyoruz kaç gündür bu zaten basında haberlerde sosyal medyada tartışılıyor.

Bunlardan birisi Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil Bodrum’daki Villası imar barışı vesaire derken Kaçak düştüğü tespit edildi tartışılıyordu bir diğer taraftan sa Fatih Portakal’ın eşi adına olan bir çiftlikten bahsediliyor Tabii bu sadece bir varsayım Yani tam net bir şey yok kaçak yapı var bu imar affına aykırı bir durum var mı yok mu net bir bilgi yok elimizde. Burada Atatürk ticareti yapıyorsunuz derken acaba kimi kastetti.

Önümüzdeki günlerde bu Kaçak yapılarla alakalı Tabii ki işlemler devam ediyor Ahmet Hakan’ın bu yazısına karşılık bir yazı bir cevap hakkı kullanılacak mı bu ismi geçen şahıslar tarafından Hep birlikte göreceğiz ve anlayacağız Ahmet Hakan Türkiye’nin sahili gazeteciler arasında yer alan tecrübeli bir gazeteci olduğu için o da Muhtemelen bu tartışmaya dahil olur mu olmaz mı Hep birlikte zamanla görüp anlayacağız.

Şimdi buradaki konu din ticareti yapıyorsunuz derken neyi kast ediyorlar Atatürk ticareti yapıyorsunuz derken ne demek istiyorlar Bunun hakkında düşüncelerinizi yorum bölümünde verirseniz bu konuyu aramızda vatandaş olarak kendi aramızda bir açıklık getirmiş oluruz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2
2 Beğeni
yönetim
1977 Doğumlu aslen kars kağızman lıyım yaklaşık 6 yıldır bir çok web site projesi ile ilgilendim bu site benim yapmış olduğum ve sahibi olduğum en çok önem verdiğim bir sosyal medya web sitesi.

0 Yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Mutlu Mutlu
10
Mutlu
Kızgın Kızgın
13
Kızgın
Komik Komik
8
Komik
Sevdim Sevdim
6
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
9
Şaşkın
Üzgün Üzgün
12
Üzgün
Güldürdün Güldürdün
5
Güldürdün
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı