Baraj dizisinde ilk kurban ortaya çıktı


2
2 Beğeni

Fox TV ekranlarında salı akşamları yayınlanan Baraj dizisi, ikinci sezonuna devam ediyor. Öykünün iyice açılması ile beraber, reytinglerin de yükseldiğine tanık olmuştuk. Baraj dizisinde yaşanan 5 senelik zaman sıçraması da şahsiyetleri apayrı vaziyetlerin içine soktu…

Fox TV’nin 5 Ocak Salı akşamı 21.bölümünü yayınlayacağı Baraj dizisinde en çok da üretime yeni katılan Gizem Karaca’nın vaziyeti merak ediliyor. Dizinin yeni kısım fragmanında Bahar şahsiyetine bir şeyler olduğu ima ediliyor ama ne olduğu öğrenilmiyor.

Dizinin hayranları Bahar şahsiyetinin öyküde kalıp kalmayacağını merak ediyor. Ancak Gizem Karaca’nın instagram hesabından paylaştığı set pozları, bir ayrılık olmadığını anlatıyor… Baraj dizisinin 21. ortaya çıktı. Hakan’ın Nazım’dan kurtulma tasarısında ilk kurban olan Bahar, neler yaşayacak yeni kısımda ortaya çıkacak.

Hakan, Nazım’ın vasıtasını bozdurdu ve onun can vermesini istiyor. Ancak Bahar, tasarılarını bozacak. Nazım’ın vasıtasını ödünç alan Bahar, kaza yapacak. Gelen görüntülerde sağlık kurumu ayrıntıları, Bahar’ın yaralanacağını ve sağlık kurumuna kaldırılacağını anlatıyor. Peki başka neler yaşanacak?

İşte 21. kısımda yaşanacaklarla alakalı ayrıntılar: Nazım, Hakan’ı iyice köşeye sıkıştırınca, Hakan’ın Nazım’dan kurtulma tasarılarının ilk kurbanı Bahar olur. Bunun üzerine Nazım; Nehir, Tarık ve Hakan’ın yaşamlarını mahvetme yolunda süratle ilerlemeye devam eder. Nazım’ın hala ona aşık olduğuna inanan Nehir, Nazım’ı bu intikam yolundan vazgeçirebilecek midir?

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2
2 Beğeni
yönetim
1977 Doğumlu aslen kars kağızman lıyım yaklaşık 6 yıldır bir çok web site projesi ile ilgilendim bu site benim yapmış olduğum ve sahibi olduğum en çok önem verdiğim bir sosyal medya web sitesi.

0 Yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Mutlu Mutlu
9
Mutlu
Kızgın Kızgın
12
Kızgın
Komik Komik
6
Komik
Sevdim Sevdim
5
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
8
Şaşkın
Üzgün Üzgün
10
Üzgün
Güldürdün Güldürdün
4
Güldürdün
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı