Coşkun Sabah’tan, Hülya Avşar hakkında açıklama


7
7 Beğeni

Coşkun Sabah’tan, Hülya Avşar hakkında bomba ihanet itirafı!
Bir dönemin en çok konuşulan aşkı Coşkun Sabah ve Hülya Avşar, tekrar gündemde. Coşkun Sabah, seneler sonra Hülya Avşar’ın onu kiminle aldattığını söyledi. “Beni askerdeyken Tanju Çolak ile aldattı” diyen usta sanatçının itirafı magazin gündemine bomba şeklinde düştü.

Coşkun Sabah Uçankuş’a yaptığı açıklamada bir dönem aşk yaşadığı Hülya Avşar hakkında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Sabah, “Hülya ile birlikteyken bir yıldan sonra benim askerlik süreım geldi. Havaalanına Hülya beni ağlayarak yolcu etti. Sonra askerdeyken böyle bir haber okudum” ifadelerini kullandı.
Program sunucularının “kati doğru muydu” sorusu üzerine Sabah, “Evet, evet doğru Tanju Çolak idi” dedi.

GÜNLERCE AĞLADI

yıllar önce bu mevzuda açıklamalar meydana getiren gazeteci Bilal Özcan, “Coşkun, Hülya’ya bir türlü ulaşamadı ve sonra gazeteyi gösterdim. ‘Hülya Avşar, genç bir iş adamıyla aşk yaşıyor’ diye haber vardı. Coşkun yıkıldı. Günlerce, gecelerce ağladı. Askerdeyken bu şekilde bir şey yaşamıştı Coşkun Sabah. Çok ezildiğini hissetti. Hep onu teselli ediyordum” demişti.

“BERABERLİKLERİ 10 AY SÜRDÜ”

Bilal Özcan, Hülya Avşar – Coşkun Sabah aşkının nasıl ortaya çıktığını ise şöyle anlatmıştı; “Önce birlikteliğin dedikodusu çıktı, sonra itiraf ettiler. Beraberlikleri 8-10 ay sürdü. Bir ihtimal daha da fazla sürmüş olabilir. Birbirlerini sevdiler. Bunu gazetecilere de deklare ettilar. Fakat demek ki Hülya Avşar, bir başka ilişkiye hazırlamış kendini, Coşkun askere gidince de ilişkisini kopartıp yeni ilişkiye başlamıştı.”
Hülya Avşar yıllara meydan okuyan güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Avşar gerek yaşadığı aşklarıyla gerekse yer aldığı projeleriyle 37 yıldır adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor.

TACI ELİNDEN ALINDI

Adını İlk olarak 1982 yılında düzenlenen güzellik yarışmasında duyuran Avşar, o gece güzellik kraliçesi seçbilimselşti. Sadece Avşar’ın evlenip boşandığı ortaya çıkınca tacı elinden alınmıştı.
Hülya Avşar’ın, düğününde çekilen bu kare ortaya çıktı. Bu olay Avşar’ın hayatında bir dönüm noktası oldu. Fotoğrafta ablasının duvağının altında görünen minik kızın da aslına bakarsak kardeşi değil öz kızı olduğu bir şehir efsanesi haline geldi. Oysa o ufak, Avşar ailesinin üç kızının en küçüğü olan Helin Avşar’dı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

7
7 Beğeni
yönetim
1977 Doğumlu aslen kars kağızman lıyım yaklaşık 6 yıldır bir çok web site projesi ile ilgilendim bu site benim yapmış olduğum ve sahibi olduğum en çok önem verdiğim bir sosyal medya web sitesi.

0 Yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Mutlu Mutlu
10
Mutlu
Kızgın Kızgın
13
Kızgın
Komik Komik
8
Komik
Sevdim Sevdim
6
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
9
Şaşkın
Üzgün Üzgün
12
Üzgün
Güldürdün Güldürdün
5
Güldürdün
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı