Demet Akalın’dan şaşırtan itiraf


5
5 Beğeni

Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra süre zaman meslektaşlarına yönelik yaptığı açıklamalarla da adından söz ettiren Demet Akalın’dan bu kez çok konuşulacak Beyazıt Öztürk itirafı geldi. Ünlü popçunun sözleri sonrası Alişan hakkındaki ‘eli sıkı’ iddiası bir kez daha gündeme geldi.

Demet Akalın, sanat toplumunda ‘eli sıkı’ olarak malum yakın arkadaşı ve sabah programı partneri Alişan’ı korumak isterken, ünlü şovmen Beyazıt Öztürk hakkında dikkat çeken bir açıklamaya imza attı. Geçmiş dönemde Beyaz ile Avrupa turnesindeki bir anısını paylaşan 48 yaşındaki popçu, daha sonra “Ben de fena gömdüm Beyaz’ı” sözleriyle dikkat çekti.

Sabah gazetesinden Yüksel Aytuğ’un, Demet Akalın, Beyaz’ı iyi mi Gömdü?” başlıklı yazısı şöyle. Aslına bakarsak vaka geçen hafta yaşandı fakat gündemin yoğunluğu yüzünden yazmaya sadece şimdi sıra geldi. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programında ikili, İpsos’un ‘En güvenilir Ünlüler’ listesini tartışıyorlardı. Sıra Beyazıt Öztürk’e geldiğinde, Demet Akalın hayret uyandıran bir ifşada bulundu. Dedi ki, ‘Beyaz’ın eli de sıkıdır hani. Hatta Alişan’la mukayese edilmeyecek kadar. Beyaz bizlere Avrupa turnesinde yemek olarak yarım pide verdi. Ay ben de kötü gömdüm şimdi Beyaz’ı.

“CİMRİ SÖZÜ ÜSTÜME YAPIŞTI”

Geçtiğimiz yıl Asmalımescit’te bir mekan çıkışı görüntülenen Alişan, “aslında harcamalarımda kısıtlama yapmam. Ama ‘hasis’ sözü üstümüze yapıştı ve bu şekilde gidiyor” demişti. İğnelemeye Beyaz cephesinden henüz bir karşılık gelmedi. Ama bu açıklamaya en çok Alişan sevinmiş olmalı. ‘Akrep cepli ünlüler’ sıralamasında tacını Beyaz’a devrettiği için.

“ALİŞAN CİMRİ DEĞİL”

Buse Varol, 2018 senesinde eşi Alişan’ın pinti olduğu yönündeki sorulara, “Alişan’ın hasis olması şeklinde bir şey söz konusu değil. Eğer öyle olsaydı bayramın ilk günüde çalışırdı” cevabını vermişti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

5
5 Beğeni
yönetim
1977 Doğumlu aslen kars kağızman lıyım yaklaşık 6 yıldır bir çok web site projesi ile ilgilendim bu site benim yapmış olduğum ve sahibi olduğum en çok önem verdiğim bir sosyal medya web sitesi.

0 Yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Mutlu Mutlu
5
Mutlu
Kızgın Kızgın
8
Kızgın
Komik Komik
2
Komik
Sevdim Sevdim
1
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
4
Şaşkın
Üzgün Üzgün
6
Üzgün
Güldürdün Güldürdün
13
Güldürdün
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı