Devlet Bahçeli’den 6 maddelik teklif


1
1 Beğeni

Iyi Parti Genel Başkanı Meral akşener’in ortaya attığı memleket masaj teklifi ile ilgili milli ve ahlaki değerlerden. Mahrum  siyasi güruhun ülkemizde istikamet çizme gayretkeşlik çiğ bir tezgahın çirkin bir tuzağın varlığını açıkça delil teşkil etmektedir. Türkiyemiz kabus bulutların dağıtılması için 6 maddenin gündeme alınması gerektiğini açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Devlet Bahçeli son günlerde sıkça tartışılan memleket masası için milli ve ahlaki değerlerden mahrum siyasi güruhun ülkemize istikamet çizme gayretkeşlik çiğ bir tezgahın çirkin bir tuzağın varlığını açıkça delil teşkil etmek söyledi.

Bunların gayretleri Beyhude hevesleri boşunadır.

Cumhur ittifakı alayının kumpasını ve kuşatmasını. Bozguna ulaşacaktır kararlılığımız ve irademiz Cumhur ittifakı’nın Gücüne Güç katarak devamıdır

Hiçbir Odak Türkiye’nin Yükseliş ümitlerini büyüme ve güçlenme emellerini sekteye uğratan yazacaktır terör örgütlerinin derin gırtlağı densiz dimağı olanların kaybetmeleri muktedirdir.

Milliyetçi Hareket Partisi siyasetteki kirlenmenin bilincindedir Türkiye sevdasından Azade olmuş Zillet ittifakının nasıl bir sapma ve savunma yaşadığını görmek de ve bunun da Türk siyasetinin aleyhine bir durum olduğunu bilmektedir.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin kabus bulutlarını dağıtılması için şu 6 su günde mi almalı.

Bu itibarla Türkiye’nin ve siyasi hayatımızın üzerindeki kabus bulutlarının dağıtılması için şu hususları gündeme alınması bir an önce hukuki ve ahlaki bir temele kavuşturulması sağlanmalıdır.

1. Siyasi partiler kanunu hemen değiştirmelidir. 2 . Seçim kanununda düzenlemeler yapılmalıdır. 3. Türkiye Büyük Millet Meclisi iç tüzüğün mutlaka yeni baştan gözden geçirilmeli ve yeniden yazılmalıdır. 4. Milletvekili dokunulmazlığı ile ilgili beklentiler karşılanmalıdır. 5. Siyasi etik kanunu çıkarılmalıdır. 6. Kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ile ilgili kanunu düzenlemeler süratle gerçekleştirilmelidir.

Milliyetçi Hareket Partisi Türk milletinin Tabii siz de Yılmaz savunucusudur. Milliyetçi Hareket Partisi’nin Sevdası Çiftlik ve Türkiye’dir ekseni kaymış siyasi partilerin Türkiye uçurma çekme hazırlığına müsaade edilmeyecek CHP İşçi Partisi HDP fetö-pkk bunlara rağbet ve refakat eden diğer vücudumuz siyasi depolar Cumhur ittifakı’nın kutlu iradesini ve İstiklal mücadelesini kesinlikle yaşamayacaktır. Ne istiyorsak Türk milletinin tarihi çıkar ve yararı içindir Neyi diyorsak Onu yaparız neye tavır almış da sakatlığın ve sancının adresi orasıdır Türkiye masalarda yemek menüsü olmayacaktır buna teşebbüs edenler ise tarife Millet Meclisi’nde işbirlikçi siyasetçilerin Çetin sonuçlarını mutlaka katlanacaklardır…

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1
1 Beğeni
yönetim
1977 Doğumlu aslen kars kağızman lıyım yaklaşık 6 yıldır bir çok web site projesi ile ilgilendim bu site benim yapmış olduğum ve sahibi olduğum en çok önem verdiğim bir sosyal medya web sitesi.

0 Yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Mutlu Mutlu
2
Mutlu
Kızgın Kızgın
5
Kızgın
Komik Komik
13
Komik
Sevdim Sevdim
12
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın
Üzgün Üzgün
4
Üzgün
Güldürdün Güldürdün
10
Güldürdün
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı