Devlet Bahçeli’den Fareler gidebilir açıklaması geldi


4
4 Beğeni

Devlet Bahçeli Son zamanda yapılan açıklamalara Siyasette yükselen tansiyona karşılık bir açıklama yapma gereği duydu. Bu gemi batarsa hepimiz suyun dibini boylariz. Fareler gidebilir diye bir açıklama yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli bugün Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

Türkiye ne zaman ileri atılsa ne zaman parlayıp öne çıksa muhakkak surette iç ihanet Cephesi ile dış işgal cephesi El Ele verip pusuya yatıyor akabinde de saldırıya geçiyor bunlar ne Vicdan dinliyor ne insanlık biliyor aynı yemlikten beslenip aynı yıkımı hedefliyorlar sözleriyle başladı.

CHP yönetimini hedef alan Bahçeli Şöyle devam etti.

Elbette ormanda ağaçların arasında Lodos eserken sinek vızıltısı duyulmaz. Ama sesi duyurmayı küçük de olsa sineğin mide bulandırdı aşikar bir gerçektir. Ne tuafki Sancho Panzu’nun Don Kişot şüphe ve belirsizlik üzerine kurduğu bağlılığın Bunlar da yoktur. Bu Cumhuriyet Halk Partisi Yönetimi 2 Türkiye’yi tuzağa çekip kafese koymak isteyenlere göz yumar samimiyetsiz olduklarından yüzlerine demokrasi boyası sürerler kafalarını özgürlük hunisi geçirirler siyasetlerini zincir vurdular sonra da darbeyi çağrıştıran şifreli mesaj verirler.

Koronavirüs salgınından Medet Uman virüsten İktidar çıkartmayı hesaplayan yol  fason bir zihniyet Türkiye düşmanlarına gözcülük sözcülük ve siyasi körlük yapacak düzeyde kökünden ve özünden kopmuştur CHP budur seferine tutup çevresine dolaşan larda aynıdır.

Şimdi buradan hangi anlamı çıkartmamız lazım Sayın Devlet Bahçeli’nin konuşmasından Tabii Sayın Bahçeli bildi birçok şeyi Biz bilmiyoruz dur Bir tehlike mi sizde yoksa Cumhuriyet Halk Partisi alttan alta ülkenin dibinin uyuyor Neden Devlet Bahçeli böyle bir açıklama yapma gereği duydu Gemi batarsa hepimiz suyun dibini boylarız. Fareler gidebilir gibi bir açıklama yapma gereksinimi duydu?


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

4
4 Beğeni
yönetim
1977 Doğumlu aslen kars kağızman lıyım yaklaşık 6 yıldır bir çok web site projesi ile ilgilendim bu site benim yapmış olduğum ve sahibi olduğum en çok önem verdiğim bir sosyal medya web sitesi.

0 Yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Mutlu Mutlu
9
Mutlu
Kızgın Kızgın
10
Kızgın
Komik Komik
5
Komik
Sevdim Sevdim
5
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
6
Şaşkın
Üzgün Üzgün
9
Üzgün
Güldürdün Güldürdün
3
Güldürdün
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı