Hakan Altun Nereli Hakan Altun Kimdir


2
2 Beğeni

Nereli ve kaç yaşında Hakan Altun kimdir çıkartmış olduğu albümler nelerdir Son zamanda İnternet ortamında Cengiz Kurtoğlu ile Usta Çırak konseptinde konserler müzik çalışmaları yapan. Hakan Altun kimdir.

1970’dan İstanbul doğumlu olan Hakan Altun aralık ayı 1998 yılında Hakan adlı ilk albümünü çıkarttı çıkış şarkısı olarak seçmiş oldu hani bekleyecektin ile üne kavuşan ünlü sanatçı hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde yer aldı.

Ünlü sanatçı Hakan Altun kimdir Hakan Altun çıkartmış olduğu şarkıların yanı sıra birçok ünlü sanatçıya vermiş olduğu besteler ile de adından söz ettiren üretken bir sanatçı olduğunu göstermiştir. Beste verdiği birkaç sanatçı Cengiz Kurtoğlu na Bülent Serttaş a Hande Yener a Seda ürere Elif Karlı ya Petek Dinçöz Gülben Ergen Hilal Özdemir Ercan Saatçi Soner Arıca gibi birçok sanatçıya besteler vermiştir.

Hakan Altun 13 Ağustos 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi İstanbul Teknik Üniversitesi Türk musikisi devlet konservatuarında giren Hakan Altun 1992 1996 yılında Sosyal Bilimler dalında. Master yaptı. 1999 yılında ilk solo albümü Hakan’ı piyasaya çıkaran Hakan Altun albümün çıkış parçası Hani Bekleyecektin ve müthiş bir çıkış yakalamış ve tanınmaya başlanmıştır ikinci albümü Ağlamak Yok Yüreğim adlı ikinci albümünü en sonra ise 3 albümü nefes’in 4 albümü yaralı bir Aşk’ın öyküsü 5 albümü hediye 6 albümü küstüm aşklara İrem müzik dünyasında hem müzisyen hem de besteci olarak önemli işlere imza atmıştır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2
2 Beğeni
yönetim
1977 Doğumlu aslen kars kağızman lıyım yaklaşık 6 yıldır bir çok web site projesi ile ilgilendim bu site benim yapmış olduğum ve sahibi olduğum en çok önem verdiğim bir sosyal medya web sitesi.

0 Yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Mutlu Mutlu
9
Mutlu
Kızgın Kızgın
12
Kızgın
Komik Komik
6
Komik
Sevdim Sevdim
5
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
8
Şaşkın
Üzgün Üzgün
10
Üzgün
Güldürdün Güldürdün
4
Güldürdün
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı