İDAM CEZASI ALAN KASAP


2
2 Beğeni

Kısadan hisse, Zamanın birinde bir kasap varmış, kasap hayvan keserek et satarak ömrü geçiyormuş. Bir gün arabası ile yoldan geçerken bir kadın yol kenarında bıçaklanmış ve direğe yaslanmış vaziyette görmüş hemen kadının yanına koşmuş. Tam elini kadına saplanmış olan bıçağı tutmuş çıkartmaya çalışırken.

Bir anda insanlar koşmuş onu kadını bıçaklayan katil sanmışlar, adam ne kadar ben yapmadım ben etmedim dese fayda etmemiş. Polis gelmiş adamı almış götürmüş. Tabi o sırada bıçaklanan kadında hayatını kaybetmiş. Artık onu aklayacak şahitlik edecek kimse kalmayınca, işlemediği bir suç onun boynuna kalmış.

Gel zaman geç zaman bir kaç kez mahkemeye çıksa’da suçsuz olduğunu ispat edememiş. Mahkeme karar vermeden önce adamdan son söylemek istediği bir şey var’mı demiş ve hakim idam kararı vereceğini belirtince. Adam evet söyleyeceklerim var. 

Hakim konuşmasına müsaade edince adam anlatmaya başlamış, bu kadını ben öldürmedim ama ah hiç bir zaman yerde kalmıyor demiş. Ve devam etmiş, ben kasap olmadan önce bir kayığım vardı nehirde insanları karşıya karşıda olanları bu tarafa taşır ve geçimimi sağlıyordum. 

Bir gün kayığa çok güzel bir bayan bindi ve ben ondan çok hoşlandım evlenme teklif etsem’de evine kadar gitsem’de kadın teklifimi kabul etmedi. O günden sonra kadını bir daha uzun bir süre görmedim. Bir gün yine karşıya geçmek için kayığa binen o kadını gördüm. Yanında iki yaşlarında bir çocuğu vardı. Nehrin orta kısmına gelince kadına benimle birlikte olmasını teklif ettim.

Ama kadın kabul etmeyince çocuğunu öldürmekle teklif ettim oralı olmayınca, çocuğu alıp ayağında tepesi üstü nehire atmakla tehdit ettim kadın yine kabul etmedi. Bu kez çocuğu tepesi aşağı nehre başını suyun içine soktum hareketsiz kalınca nehir’e attım. Daha sonra kadına zorla sahip olduktan sonra kadını’da öldürdüm.

Demek’ki hiç bir şuç cezasız kalmıyor. Ben o bıçaklanan kadını öldürmedim beni idam edecekseniz işlemiş olduğum bu suçtan dolayı idam edin diyerek. Geçmişte işlediği suçun cezası yıllar geçse’de onu gelip bulduğunu anlamış ve bu suçunu itiraf etmiş.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2
2 Beğeni
yönetim
1977 Doğumlu aslen kars kağızman lıyım yaklaşık 6 yıldır bir çok web site projesi ile ilgilendim bu site benim yapmış olduğum ve sahibi olduğum en çok önem verdiğim bir sosyal medya web sitesi.

0 Yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Mutlu Mutlu
12
Mutlu
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Komik Komik
9
Komik
Sevdim Sevdim
8
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
10
Şaşkın
Üzgün Üzgün
13
Üzgün
Güldürdün Güldürdün
6
Güldürdün
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı