Kumburgazfm radyo sitesi müzik yayınına başladı


17
17 Beğeni

Kumburgaz fm internet radyosu 1 şubat 2022 tarihinde müzik yayınına başlamış. V e kısa sürede bilinen en  fazla dinlenen istanbul radyoları arasında yer almıştır. Yedi 24 kesintisiz müzik yayını ile dinleyicileri ile bütünleşmiş bir internet radyosu olmuştur. Kumburgazfm müzik kalitesi olarak alışılmışın dışında bir yayın sunmakta.

Kumburgazfm radyo aılışılmış bir yayın politiksı dışında genel olarak canlı yeni listeler ile yayın yapmakta. Şarkı listeleri saatlik bazlarda değişiklik göstermekte. Yapılan müzik listesi özenle seçilmiş ve insanları saatlerce müzik dinleme zevki veren sıkılmadan dinlenen şarkılar özenle seçilerek kumburgazfm de yayınlanmakta.

Sabah saatleri kumburgazfm radyo hareketli oynak insanı güne zinde başlaması için hareketli türküler ve yöresel ezgilerden oluşan bir sabah yayını ile güne başlıyor. Bir süre sonra türk halk müziği yayını ile devam ederken diğer yandan pop saati yaklaşırken özenle tek tek seçilen bir liste hazırlanıyor. Burada seçici olmalarında asıl hedef dinleyici sıkılmadan müzik dinlemesini sağlamak için seçici davranılıyor.

Pop müzik olarak harmanlanmış şarkıları seçerek günümüz pop müzik sanatçıları yanı sıra 80 ler ve doksanlar yıllarına damga vurmuş şarkılar ile harmanlanmış güzel neşeli pop müzik şarkıları seçiliyor. Dinlerken yıllardır dinlemediğiniz şarkılar karşınıza çıkacak yani yıllar ileri gitsede zamanı geriye alıp siz dinleyicilerin unuttukları şarkıları yeniden dinleme o yıllara geri dönmenizi sağlayacağız. Bir haluk levent şerkısından sonra karşınıza yeni jenerasyon sanatçıların seslendirdikleri yeni bir pop şarkı ve arkasından izel çelik ercan seslendirdikleri haydi şimdi eller havaya dinlerken sezen aksudan hadi bakalım gibi yıllar önce müzik listelerinde aylarca üst sıralarda yer almış şarkıları kumburgazfm radyoda dinlemek geçmişe bir yolculuk yapacaksınız.

Akaşam saatleri çok özel bir geceye sizi hazırlıyor. Bir çok dev isimlerin resitalleri ile bir arabesk damar yayını başlıyor. Kumburgaz fm arabesk şarkılar arasında yine farkkını ortaya koymuş. Fark ne derseniz diğer radyolar kilişeleşmiş şarkıları başa alıp tekrar gün içerisinde bir kaç defa dinlerken ama kumburgazfm radyo bir şarkıyı istek gelmedikçe peş peşe çalan bir radyo sitesi değil sıkılmadan dinleyeceğiniz bir çok hatıralarınızda derin izler bırakmış arabesk damar şarkılar ile çeşitli bol farklı sanatçıların seslendirdiği

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

17
17 Beğeni
yönetim
1977 Doğumlu aslen kars kağızman lıyım yaklaşık 6 yıldır bir çok web site projesi ile ilgilendim bu site benim yapmış olduğum ve sahibi olduğum en çok önem verdiğim bir sosyal medya web sitesi.

Sizin Tepkiniz Nedir?

Mutlu Mutlu
27
Mutlu
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Komik Komik
11
Komik
Sevdim Sevdim
33
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
12
Şaşkın
Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Güldürdün Güldürdün
8
Güldürdün
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı