R. Tayip Erdoğan’dan Güne damga vuran açıklama


2
2 Beğeni

Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir dizi açıklamalarda bulundu dünya gündemi coronavirüs derken ülke gündemi hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Buraya kadar her şey rutin normal seyrinde devam ederken son zamanlarda darbe söylemleri darbe çığırtkanlığı yapanlara adeta meydan okudu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında bir taraftan Corona virüs salgını ile mücadele ederken sınır ötesi operasyonlar ülke içerisinde devam eden operasyonlar ekonomik saldırılara karşı yapılan mücadele bunlar tamamen kendimizi bu konuları odaklanmış ken bir de içimizdeki darbe çığırtkanlığı karıyla uğraşıp cevap verip açıklama yapma gereği de zorunda kalıyoruz.

Böyle bir salgın ortamında Dünya tamamen coronavirüs mücadele ve savaş halinde iken hala içimizde Vermiş olduğunuz mücadeleyi gölgelemek için darbe şarkıları yalan iftira gibi söylemler ile ülke gündemini meşgul edip vermiş olduğu mücadeleyi gölgelemeye çabası içerisine giren bir takım çevreler ile mücadele etmek zorunda kalıyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin başına çekmiş olduğu ve onların desteklemiş olduğu TV gazetesi ve bir o kadarda okuyucusu ve takipçisi azımsanmayacak kadar olan bir grubun sürekli saldırısına ve yalan haberlerle maruz kalıyoruz.

Bu yalan dolan iftira yapmış olduğumuz başarılı çalışmaları gölgelemeye çalışan zümre ile de AK Parti ve Cumhur ittifakı olarak mücadele etmek boynumuzun borcudur diyerek sözlerine devam etti. Meydanı sırf bize zarar vermek için Vatanına milletine zarar vermeye dahi göze alanlara asla bırakmayacağız.

Salgın sonrası dünyayı ve ülkemize yeni bir dünya düzeni ve ülke düzeni beklemektedir salgın sonrası bu zihinleri Bulanık ve zihinleri bulandırmaya çalışanların yeniden yapılanmaya gideceği gerekmektedir diyerek sözlerine son verdi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2
2 Beğeni
yönetim
1977 Doğumlu aslen kars kağızman lıyım yaklaşık 6 yıldır bir çok web site projesi ile ilgilendim bu site benim yapmış olduğum ve sahibi olduğum en çok önem verdiğim bir sosyal medya web sitesi.

0 Yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Mutlu Mutlu
13
Mutlu
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Komik Komik
10
Komik
Sevdim Sevdim
9
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
13
Şaşkın
Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Güldürdün Güldürdün
8
Güldürdün
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı