Rusya suriye’ye yeni silahlar veriyor


2
2 Beğeni

Yıllardır süren suriye savaşı git gide katliama dönüştü. Suiye kendi halkına acımadan varil bombaları uçaklar ile bombardıman karadan hedef gözetmeksizin saldırılar. Düzenlerken rusya yeni top bataryaları gönderdi. Esat şimdiye dek 1 milyonu aşkın insanı katletti.

Resmen insanlık yok oldu suriye’de yeri geldiğinde insan hakkalrı diye ayağa kalkan dünya iş müslümanlara gelince insan hakları diye bir kavram kalmıyor. İnsanlık mumla aranıyor. Şimdi şöyle bir düşünelim.

  1. Myanmar nerede insan hakları.
  2. Irak nerede insan hakları.
  3. İran nerede insan haklları
  4. Uygur türk’leri.
  5. Karabağ nerede insan hakları.
  6. Libya nerede insan hakları
  7. Afganistan nerede insan hakları
  8. Filistin nerede insan hakları.

Bunlar sadece bir kaç örnek verdik. İnsanlık aylan bebek ile öldü. İnsanlık kış günü montum yok üşüyorum diyen suriyeli çoçukla birlikte öldü. İnsanlık suriye’de anne babası bombardımanda ölen kış günü sokakta sahipsiz kalarak gözleri açık şekilde donan kız çocuğu ile birlikte öldü. Yapılacak tek şey var islam dünyası özüne dönmeli. İslam dünyası kardeş olduğunu unutmamalı. İslam sancağı artık ortaya çıkmalı ümmet ancak bu sancak altında toplanır. Arap liderler kurdukları haremleri yıkmalı halkı yoklukla kendileri çocukları eşleri zevki sefa içinde yaşamalarına son vermeli. Komşusu açken kendi uyuyan bizden değildir diyen bir dinin mensubuyuz. Evet bırakın komşumuzu kardeşlerimiz ölüyor öldürülüyor. Allah islam’ı muzaffer kılsın.

Zalimleri akıtıkları kanların içinde boğulsun adallet islam ile dünya’ya geldi yine islam adaleti dünya’ya hakim kılsın. Birlik olma zamanı dik duran liderlerin arkasında durma zamanı. İslam dünyası tek tek yıkılırken tek başına ayakta kalan tek islam devleti türkiye sıra bize gelmeden birleşelim. İlk fırsatta bizi suriye’den daha kötü duruma düşürmek istiyorlar uyanık olun ekonomi ile terör ile fitne fesat nifak içimize sokmaya bunun tohumlarını ekmeye çalışıyorlar. Bu güne dek başarılı olamadılar. Ama hep deneyecekler. Uyanık olalım. Şimdi yapılacak çok şey var ama ilk şey ilk kabemiz israil zulmü altında filistin diye bir devlet kalmadı bırakmadılar. Onun için her yerden islam dünyasına bir savaş başlamış durumda. Uyanın birlik olun.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2
2 Beğeni
yönetim
1977 Doğumlu aslen kars kağızman lıyım yaklaşık 6 yıldır bir çok web site projesi ile ilgilendim bu site benim yapmış olduğum ve sahibi olduğum en çok önem verdiğim bir sosyal medya web sitesi.

0 Yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Mutlu Mutlu
5
Mutlu
Kızgın Kızgın
8
Kızgın
Komik Komik
2
Komik
Sevdim Sevdim
1
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
4
Şaşkın
Üzgün Üzgün
6
Üzgün
Güldürdün Güldürdün
13
Güldürdün
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı