Seni Yirim Mustafa


8
8 Beğeni

Müge Anlı ya çıkan kadın kardeşlerinin babasının mirasını vermedi diye Müge hanımın programına çıkan kadın kardeşine söylediği sözlerle fenomen oldu galiba.

En büyük engel sevgisizliktir. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü. Müge Anlı: ”Birleşmiş Milletler 1992 yılında bu günü dünya engelliler günü ilan etti. Engelli bireylerin her vatandaş gibi iyi bir eğitim almaya, iş hayatına katılmaya, bir yerden bir yere sorunsuzca ulaşmaya yani hayatın tam da içinde olmaya hakları var…” 3 çocuk babası Mustafa Özbay Isparta’daki köyünde yalnız yaşıyordu. Mustafa Bey 1 haftadır kayıp Jandarma ve Afad günlerdir en son görüldüğü bölgeyi arıyor… Kaybolduktan sonra köydeki evinde battaniyesi de kaybolan üç çocuk babası Mustafa Özbay’a ne oldu? 57 yaşındaki Mustafa Bey’in çocukları canlı yayında… Mustafa Özbay’ın yayına bağlanan arkadaşı Mehmet Akdemir, o gün birlikte çay içip mirasla ilgili sohbet ettiklerini söyledi. Emine Doğan’ın bitmeyen tarla davası… 8 kardeş 80 dönüm tarlayı paylaşamamıştı, Emine Hanım orta yolu bulmaya karar verdi. Peki 80 dönümlük araziyi paylaşma kararına Mustafa Bey ne diyor? Kardeşler kura çekimini kabul etti mi? Kerem Durur’un mahalle komşuları konuştu. Ne biliyorlar, ne duydular? Nereden nasıl kaybolduğunun tek bir yanıtı olmayan Kerem Durur’la ilgili santral mahallesinde araştırmalara devam ediliyor. Antalya Kepez’de eski santral mahallesinde Kerem Durur’un gelini Suna Durur canlı yayına katıldı. Suna Hanım bu mahallede üç yıl ikamet ettiğini söyledi. Suna Hanım, Resime Dönmez’in bahsettiği evi ve Cuma pazarını bulmaya çalıştı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

8
8 Beğeni
yönetim
1977 Doğumlu aslen kars kağızman lıyım yaklaşık 6 yıldır bir çok web site projesi ile ilgilendim bu site benim yapmış olduğum ve sahibi olduğum en çok önem verdiğim bir sosyal medya web sitesi.

0 Yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Mutlu Mutlu
9
Mutlu
Kızgın Kızgın
12
Kızgın
Komik Komik
6
Komik
Sevdim Sevdim
5
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
8
Şaşkın
Üzgün Üzgün
10
Üzgün
Güldürdün Güldürdün
4
Güldürdün
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı