Yönettiği şehri tanımayan Belediye Başkanı


2
3 Yorum, 2 Beğeni

siyaset gerçekten zor bir olay her an her şey olabiliyor bir anda bir şehrin yöneticisinin O şehrin kahramanı iken bir anda kendisine oy verenler şok edebiliyor. 

bunun en basit örneğini 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri Dolayısıyla İzmir'de talihsiz anlara şahit olduk. İzmir'in Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer otobüs üzerinde İzmir'in sokaklarında ilçelerini gezerken İzmir'e ne kadar yabancı olduğunu adeta itiraf etti. 

Karabağlar semtine geldiğinde Burası neresi diye yanındakilere sormasa gün boyu haber sitelerinde televizyon kanallarında gösterildi. bunun üzerine sosyal medyada hemen yönettiği şehri tanımayan Belediye Başkanı diye tiye alındı. bu olay bize geçmişte bugünkü CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ı stanbul Büyükşehir Belediyesine aday olduğu döneme hatırlattı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2
3 Yorum, 2 Beğeni
yönetim
1977 Doğumlu aslen kars kağızman lıyım yaklaşık 6 yıldır bir çok web site projesi ile ilgilendim bu site benim yapmış olduğum ve sahibi olduğum en çok önem verdiğim bir sosyal medya web sitesi.

3 Yorum

  1. Vallahi Dünyanın başka bir ülkesinde böyle bir şey herhalde yaşamadı Türkiye’de yaşandığı gibi adam bir şehri yönetiyor nerede olduğunu bilmiyor sen madem belediye Başkanısın Karabağlar Buca Şirinyer i Gaziemir Sarnıcı Vesaire Vesaire nasıl bilmezsin Eğer buraları bilmiyorsan Sen bu işi doğru yapmıyorsun demektir Bence istifa etmeli.

  2. Ya ben şunu sormak istiyorum da hadi İzmir’e Geçerim de Kemal Kılıçdaroğlu olsun Muharrem İnce olsun birçok CHP’li siyasetçi AKP karşısında şöyle olursa istifa ederim böyle olursa görev bırakırım dediler her seferinde de dedikleri oldu ama hiçbiri görevi bırakmadı bu ne Koltuk Sevdası anlamadım gitti İzmir artık CHP belediyeciliği ile kurtulmalıdır

Sizin Tepkiniz Nedir?

Mutlu Mutlu
5
Mutlu
Kızgın Kızgın
9
Kızgın
Komik Komik
2
Komik
Sevdim Sevdim
1
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
4
Şaşkın
Üzgün Üzgün
6
Üzgün
Güldürdün Güldürdün
13
Güldürdün
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı